14 kwietnia 2021 r. został rozstrzygnięty
Szkolny Konkurs Plastyczny  pt. „Wiosenne Inspiracje”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i zaangażowanie. W konkursie udział wzięli uczniowie ZS nr2 uczący się na kierunku Technik Usług Fryzjerskich. Konkurs miał na celu rozwijanie zdolności i kreatywność uczniów kształcących się w tym zawodzie . Uczestnicy wykazali się pomysłowością, wyobraźnią i ekspresją plastyczną. Jury oceniając prace wzięło pod uwagę umiejętność doboru tematu, jakość wykonania oraz oryginalność pomysłu.

Wśród nadesłanych prac jury przyznało:

  1. Miejsceex aeguo ; Alicja Skoczek (3 Tif) i Paulina Bielec (4 TB)
  2. Miejsce – ex aeguo ; Martyna Pasek (3 Tif) i Karolina Grzesik (4TB)
  3. Miejsce ex aeguo ; Dominika Luboch (4TB) i Aleksandra Rębisz (4 TB)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Nagrody oraz dyplomy, z uwagi na sytuację epidemiczną, zostaną wręczone w późniejszym terminie przy zachowaniu reżimu sanitarnego. O dokładnym terminie zwycięzcy zostaną poinformowani przez Organizatorów.

I miejsce
Alicja Skoczek - 3 TIF
I miejsce
Paulina Bielec - 4 TB
II miejsce
Martyna Pasek - 3 TIF
II miejsce
Karolina Grzesik - 4 TB
III miejsce
Aleksandra Rębisz - 4 TB
III miejsce
Dominika Luboch - 4 TB