Zespół „SUPERTRIO” w składzie: Maciej Misiak, Patryk Serafin i Jurand Plaskota wraz z opiekunem Januszem Zarzyckim reprezentował naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie na najlepszy prototyp aplikacji webowej. Organizatorem konkursu jest Główny Urząd Statystyczny. W głosowaniu online zajęliśmy 2 miejsce w Polsce.

Celem konkursu było stworzenie prototypu aplikacji webowej:

  • dla odbiorców w wieku 10-14 lat
  • przybliżającej podstawowe informacje o Polsce i Unii Europejskiej
  • promującej korzystanie z danych statystycznych
  • zawierającej elementy rywalizacji, e-learningu, współzawodnictwa.

Drugie miejsce w głosowaniu online dało naszemu zespołowi kwalifikację do finału. Gala finałowa odbyła się 18 czerwca w Warszawie. Tam każdy zespół zaprezentował swoją aplikację i jury wyłoniło zwycięzców konkursu. Nasz zespół zajął 10 miejsce.

BRAWA DLA ZESPOŁU

Janusz Zarzycki