Liceum ogólnokształcące – 4 letnie

Liceum ogólnokształcące
z elementami ratownictwa medycznego i promocją zdrowia

Liceum ogólnokształcące – to klasa która przeznaczona jest dla osób, które interesują się światem, pragną pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. Otrzymasz tu wszechstronną, solidną wiedzę, która pozwoli na dobre przygotowanie do egzaminów maturalnych i kontynuowania dalszej nauki na studiach. Lekcje odbywają się w nowocześnie wyposażonych pracowniach pod okiem doświadczonych nauczycieli, z których wielu jest egzaminatorami maturalnymi. Przedmioty rozszerzone z biologii i języka angielskiego realizowane są w małych grupach zajęciowych.  Uczestniczymy w  projektach edukacyjnych, które pozwalają poszerzyć wiedzę ucznia oraz rozwijać jego zainteresowania. W szkole funkcjonuje profesjonalna pracownia ratownictwa medycznego. Wiedza z zakresu ratownictwa medycznego i promocji zdrowia ułatwi zdobycie pracy w kierunkach okołomedycznych. Szkoła od lat współpracuje ze Szpitalem Powiatowym w Nowej Dębie oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.