Jacek Duda

Zawodnik: KS GARDA Nowa Dęba
Trenerzy: Jakub Szyszka, Bartosz Niemirycz

Największe sukcesy sportowe:

  • VII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Rzeszów 27-28.02.2016 kategoria KADET 80+kg: I miejsce
  • Międzynarodowy mecz bokserski Podkarpacie-Wschodnia Słowacja Boguchwała 15.05.2016 kategoria KADET 80+kg: I miejsce
  • IX MTB im. Stanisława Kiliana Rzeszów 04.06.2016 kategoria KADET 80+kg: I miejsce
  • VIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Krosno 24-25.02.2017 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce
  • XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie Nowa Dęba 26-30.04.2017 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce
  • Międzynarodowy mecz bokserski Podkarpacie-Wschodnia Słowacja Stropkov 27.05.2017 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce
  • III Międzynarodowy Puchar Karpat Nowa Dęba 23.09.2017 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce
  • VI Międzynarodowy Puchar Karpat Jarosław 9.12.2017 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce
  • XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie Ciechocinek 28.02.2018-04.03.2018 kategoria JUNIOR 91 kg: I miejsce

Beata Mycek

Zawodniczka: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Zawodniczka Kadry Polski Juniorów 
  • 2 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w deblu Kobiet  (MM) 2018
  • 9 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w singlu Kobiet (MM) 2018
  • Mistrzostwa Polski – złoty medal – mikst – Ostrów Wielkopolski 2013
  • Mistrzostwa Polski – brązowy medal – debel – Ostrów Wielkopolski 2013
  • Mistrzostwa Polski – brązowy medal – mikst – Głubczyce 2014
  • Mistrzostwa Polski-  srebrny medal – singiel – Głubczyce 2014
  • Mistrzostwa Polski – brązowy medal – mikst – Rzeszów 2015
  • Mistrzostwa Polski – brązowy medal – mikst – Suwałki 2016
  • Mistrzostwa Polski srebrny medal – debel – Babimost 2017
  • Mistrzostwa Polski – złoty medal – debel – Lublin 2017
  • Stypendystka sportowa Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie

Zofia Tomczyk

Zawodniczka: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Mistrzostwa Polski – 5 miejsce – debel – Głubczyce 2014
  • Mistrzostwa Polski-  5 miejsce – debel – Suwałki 2016
  • Mistrzostwa Polski-  brązowy medal – debel – Warszawa 2015
  • Mistrzostwa Polski – złoty medal – debel – Żyraków 2016

Natalia Róg

Zawodniczka: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Zawodniczka Kadry Polski Juniorów 
  • 1 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Deblu Kobiet (MM) 2018
  • 2 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Singlu Kobiet (MM) 2018
  • 6 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Grze Mieszanej (MM) – MIKST 2018
  • Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych – II miejsce – singiel – Ostrów Wielkopolski 2013
  • Mistrzostwa Polski Juniorów – III miejsce – debel – Rzeszów 2016
  • Ogólnopolska Olimpiada – III miejsce –debel – Babimost 2017
  • Ogólnopolska Olimpiada – IV miejsce –Mikst –Babimost 2017
  • Mistrzostwa Polski – II miejsce – Mikst – Kępno 2017
  • Stypendystka sportowa Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie

Dominika Luboch

Zawodniczka: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Turniej Grand Prix – I miejsce – debel – Ropczyce 2014
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików  – III miejsce – debel – Suchedniów 2015
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – II miejsce – debel – Nowa Dęba 2016
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – V miejsce – singiel – Nowa Dęba 2016
  • Mistrzostwa Podkarpacia – III miejsce – debel – Jedlicze 2016
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików  – III miejsce – debel – Suchedniów 2016

Kacper Łuc

Patryk Róg

Zawodnik: MKS Stal Nowa Dęba- Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Turniej Krajowy- III miejsce – singiel – Medyka 2013
  • Turniej Grand Prix – II miejsce – debel – Ropczyce 2014
  • Ogólnopolski turniej młodzików – III miejsce – Ropczyce  2014
  • Turniej Grand Prix młodzików – III miejsce – Ropczyce  2014
  • Mistrzostwa Polski-V miejsce – gra mieszana – Ostrów Wielkopolski 2013
  • Krajowy turniej młodzików – debel – Straszęcin 2012

Rafał Lejko

Zawodnik: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Zawodnik Kadry Polski Juniorów 
  • 6 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Grze Mieszanej (MM) – mikst 2018
  • 18 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Deblu Męskim
  • 21 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Singlu Męskim (MM)
  • Mistrzostwa Polski – Złoty medal – mikst – Ostrów Wielkopolski 2013
  • Mistrzostwa Polski  – Srebrny medal- debel – Rzeszów 2015
  • Mistrzostwa Polski – Srebrny medal – mikst – Rzeszów 2015
  • Mistrzostwa Polski  – Brązowy medal- debel- Warmia Mazury 2016
  • Mistrzostwa Polski – 5 miejsce- mikst- Babimost 2017
  • Mistrzostwa Polski  – 5 miejsce – debel- Babimost 2017
  • Stypendysta sportowy Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie

Aleksandra Michalczuk

Zawodniczka: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików –V miejsce – debel – Rzeszów 2015
  • Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików – I miejsce – debel – Jedlicze 2016
  • Mistrzostwa Polski Młodzików – V miejsce – gra mieszana – Ostrów Wielkopolski 201
  • Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów – III miejsce– mikst – Żyraków 2016
  • Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów – III miejsce – debel  – Żyraków 2016

Tymoteusz Plaskota

Zawodnik Kadry Polski

Polskiego Związku Wędkarskiego w wędkarstwie spławikowym

Osiągnięcia:

  • Wielokrotny mistrz koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 12 w Nowej Dębie.
  • Mistrz Okręgu Tarnobrzeg.
  • Mistrz Podkarpacia.
  • Mistrz Polski Wschodniej.
  • 2016 r. II miejsce Grand Prix Polski.
  • 2016 r. V miejsce Mistrzostw Świata (Portugalia)
  • 2016 r. — 2017 r. Zawodnik Kadry Polski Polskiego Związku Wędkarskiego  w wędkarstwie spławikowym w kategorii kadetów U15 (2016,2017).
  • 2017 r. III miejsce Grand Prix Polski.
  • 2017 r. Mistrz Polski.
  • 2017 r. Drużynowy Wicemistrz Świata  w kategorii U15 (zawody rozgrywane w irlandzkim mieście Cork kategoria U15)
  • 2019r. Zawodnik Kadry Polski w kategorii kadetów U20

Patryk Kopeć

Zawodnik: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • 1  miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Deblu Męskim (2018)
  • 2 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Singlu Męskim (2018)

Ernest Ścipień

Zawodnik: MKS Stal Nowa Dęba – Sekcja Badmintona
Trenerzy: Adam Bunio, Mateusz Czachor

Największe sukcesy sportowe:

  • 46 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Singlu Męskim (JM) (2018)
  • 47 miejsce w Polsce w rankingu Polskiego Związku Badmintona w Deblu Męskim (JM) (2018)