24 czerwca 2022 r. po raz ostatni zabrzmiał dzwonek oznajmujący zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 podsumowując mijający rok szkoły podziękowała wszystkim uczniom i pracownikom szkoły za pracę i życzyła udanego wypoczynku wakacyjnego. W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczył Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Jerzy Sudoł oraz Przewodnicząca Rady Rodziców w ZS 2 – p. Magdalena Wąs.
W tym roku naukę zakończyli uczniowie z dwóch klas Branżowej Szkoły I-stopnia: 3bsa i 3bsb. Uczniowie Technikum i Szkoły Branżowej z najwyższymi wynikami w nauce otrzymali nagrody i dyplomy z rąk Dyrektora szkoły i swoich wychowawców. Po uroczystości pozostali uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swoimi wychowawcami, aby odebrać świadectwa z wynikami ciężkiej, całorocznej pracy.

Wszystkim uczniom Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie, także tegorocznym naszym absolwentom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !!!