Nasz szkoła już przygotowuje się na Bożonarodzeniowe świętowanie, w związku z tym został ogłoszony konkurs na najlepiej ubraną klasę.

Zdaniem psychologów patrzenie na ubraną choinkę i inne świąteczne dekoracje poprawia nastrój. Bożonarodzeniowe drzewko symbolizuje m.in. zdrowie, życie, płodność, pomyślność i odrodzenie. Jego zielony kolor ma się kojarzyć z narodzinami, nadzieję i witalnością.

 Przepięknie udekorowane sale cieszyły oko każdego oglądającego – nie zabrakło żywych choinek, bombek, stroików, gwiazd, krasnali i reniferów.  Konkurs zorganizowany  pod patronatem Pani Dyrektor został rozstrzygnięty jednogłośnie. Jury w składzie: wicedyrektor p.Wojciech Stepień, p. Ewa Steczkiewicz, p. R. Skowrońska i Patrycja Zych z 2TB podliczyło głosy i ogłosiło zwycięzców:

1 miejsce – kl. 2TB
2 miejsce – kl. 3TA
3 miejsce – kl. 4 TB

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

SU