Uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie technik automatyk mają możliwość odbycia płatnych praktyk zawodowych w firmie DACPOL SERVICE Sp. z o.o. z Piaseczna.
Praktyki organizowane będą w okresie wakacji. Firma oferuje dla chętnych uczniów naszej szkoły możliwość zdobycia wiedzy branżowej i umiejętności zawodowych oraz możliwość stałego zatrudnienia i dalszego szkolenia w kierunku zawodowym. Ponadto podczas praktyk firma oferuje zakwaterowanie i dofinansowanie do posiłków. Mamy nadzieję, że jest to początek bardzo owocnej współpracy pomiędzy nowoczesnym zakładem pracy z zakresu automatyki, a naszą szkołą.
DACPOL SERVICE Sp. z o. o. od 2003 roku funkcjonuje na rynku przemysłowym i zajmuje się przede wszystkim działalnością serwisową, projektową, produkcyjną oraz doradczą. W początkowych latach firma koncentrowała się przede wszystkim na projektach krajowych, natomiast obecnie świadczy usługi w całej Europie, a także na świecie.
Zenon Warchoł