Zapraszamy do udziału w konkursie na esej:
„Jak koronawirus zmienił moje życie?”

Od ponad roku cały świat boryka się z pandemią Covid 19. Każdego dnia słyszymy o liczbie zachorowań, dostosowujemy się do nowych zasad, kłopotliwej izolacji, ponieważ boimy się o zdrowie swoje i najbliższych. Nasze życie zmieniło się diametralnie, zamknęliśmy się w domach, jednocześnie nadal pracując, ucząc się, próbujemy zachować pozory normalności. Nasze przyjaźnie i kontakty towarzyskie zamienione zostały w kontakty wirtualne, ucieczkę w świat gier, porad internetowych, a taka izolacja sprzyja depresjom i samotności.  Aby poznać problemy, jakim muszą stawić czoła młodzi ludzie w związku z wprowadzonym stanem pandemii, Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłosiła konkurs dla młodzieży szkół średnich z terenu podkarpacia na esej „Jak koronawirus zmienił moje życie?” 

Prace konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną na adres kasia@lukacijewska.pl oraz ewa@lukacijewska.pl w terminie do 21 czerwca 2021 roku. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym m.in. na stronie www.lukacijewska.pl oraz w mediach społecznościowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, którym pomocą w pisaniu pracy konkursowej służą nauczyciele języka polskiego: p. Elżbieta Konefał oraz p. Dorota Furtak .