29 kwietnia w naszej szkole został rozegrany finałowy mecz
„Szkolnej Ligi Mistrzów 2022” w piłce nożnej

W decydującym pojedynku spotkały się dwie drużyny, które wygrały zmagania w grupie A i B, a były to drużyny z klas 4TA i 4TB. Oba zespoły stworzyły świetne widowisko piłkarskie stojące na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Po końcowym gwizdku sędziego na tablicy świetlnej widniał wynik 2:1 dla klasy 4TA , która odebrała z rąk pani dyrektor Bogumiły Małajowicz  pamiątkowy puchar za zdobycie mistrzostwa szkoły, oraz drobne upominki.

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

4TA –  Majewski Dawid, Obara Jakub, Kotulski Hubert, Styka Michał, Wit Daniel, Kucwaj Dominik.

4TB –   Sudoł Maksymilian, Ragan Przemysław, Wilk Łukasz, Maciąg Sebastian, Grosiak Jakub,

Organizatorami turnieju byli: Arkadiusz Tereszkiewicz i Tomasz Zierold.