Wystawa „Rysunek we fryzjerstwie”

16 listopada w Samorządowym Domu Kultury w nowej Dębie odbył się finisaż  XVIII Wystawy Twórców Plastycznych Nowa Dęba.

Uczniowie naszej szkoły: Daniel Adamczyk, Martyna Pasek, Alicja Skoczek, Agnieszka Zagajska, Ewelina Markiewicz, Paulina Chrząstek , byli twórcami wystawy pt. „ Rysunek we fryzjerstwie”, przedstawiającej rysunki  fryzur wykonane różnymi technikami, w różnym formacie. Celem wystawy było zaprezentowanie zdolności plastycznych naszych uczniów oraz przybliżenie zawodu fryzjera społeczności lokalnej.

Na finisażu naszych uczniów reprezentowały Martyna Pasek oraz Paulina Chrząstek. Miały okazję powiedzieć parę słów o znaczeniu rysunku we fryzjerstwie,  a także poznać  innych artystów oraz ich prace.

Szczególnym gościem spotkania był Luigi Priore, włoski artysta malarz, którego prace można podziwiać w galeriach sztuki na całym świecie.

Naszym utalentowanym uczniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Małgorzata Flis