25 czerwca 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. Swoją obecnością zaszczycili nas: Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego pan Jerzy Sudoł, Wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego pan Jacek Rożek, ksiądz Eugeniusz Nycz proboszcz Podwyższenia Krzyża Św. w Nowej Dębie, prezes oddziału ZNP pan Kazimierz Wąsik oraz przedstawiciele Rady Rodziców Państwo Magdalena i Stanisław Wąs.

To był dzień szczególny dla absolwentów klasy trzeciej Szkoły Branżowej, którzy odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie klasy 3 BS wyrazili wdzięczność nauczycielom za pomoc w zdobyciu umiejętności zawodowych.
Podczas uroczystości wychowawcy pozostałych klas wręczyli swoim wychowankom świadectwa z wyróżnieniem, doceniono również sportowców-lekkoatletów z klasy 1ta: Kacpra Gołąbka i Kacpra Łuca. Szczególne wyróżnienie za pracę na rzecz szkoły i zaangażowanie społeczne otrzymali: Marcin Wąs – uczeń klasy 2tb oraz Daniel Adamczyk – uczeń klasy 3tif.

Niezwykłe emocje towarzyszyły wszystkim podczas kolejnego, ważnego punktu uroczystości – pożegnanie pani dyrektor Iwony Strojek, osoby o niezwykłej sile charakteru, życzliwej uczniom i pracownikom szkoły.

Przedstawiciele Starostwa, ZNP, Grona Pedagogicznego, Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców podziękowali pani Dyrektor za wszystkie działania służące młodzieży i rozwojowi szkoły. Dużo ciepłych słów, kwiaty, a nawet łzy w oczach młodzieży i pracowników szkoły to dowód na to, jakiego Dyrektora pożegnał ZS nr 2, a zyskał SOK w Nowej Dębie.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom dziękujemy za trudny rok pracy w pandemii, oby każdy kolejny dzień był powodem do zadowolenia i uśmiechu na twarzy.

POWODZENIA !!!