W dniu 11 czerwca odbył się drugi pieszy marsz zorganizowany w naszej szkole, w ramach integracji ogólnoszkolnej po powrocie do nauki stacjonarnej. W wycieczce wzięło udział 34 uczniów, którzy przebyli prawie 18-kilometrową trasę. Droga wiodła uliczkami Majdanu Królewskiego i Huty Komorowskiej, zaś głównymi punktami programu były zlokalizowane w tym terenie schrony obserwacyjne, pozostałości po niemieckim poligonie z czasów II wojny światowej, noszącym nazwę Poligon Wehrmacht Południe. Aura dopisała, mimo przejściowego deszczu, który trochę urozmaicił wycieczkę. Nie mogło zabraknąć poczęstunku na trasie, który został zorganizowany na terenie Muzeum kardynała Kozłowieckiego, a karmiła nas jak zwykle Restauracja Dębianka. Młodzież dzielnie zniosła wszelkie trudy i w dobrych humorach powróciła na teren szkoły.

Organizatorami wycieczki byli: ks. Tadeusz Ziętkowski i Pan Wojciech Stępień, zaś w roli opiekunów wystąpili Pani Ewa Steczkiewicz i Pan Janusz Baszak.

Dziękujemy Pani Dyrektor z zgodę na organizację tego przedsięwzięcia.