Zakończyliśmy cykl szkoleń ostatnimi warsztatami poprowadzonymi przez Panią Paulinę Guściorę. Tematyka dzisiejszego spotkania była dowolna, sami uczniowie mogli wybrać jaki makijaż chcieliby zobaczyć. Wybór okazał sie dość oczywisty w tym okresie i został nim makijaż sylwestrowy. Tutaj zakrólował brokat, styl „glamour”, przepych i bogactwo. Pani Paulina oprócz fachowej wiedzy, dużego doświadczenia i indywidualnego podejścia potrafiła „dotrzeć” do każdego uczestnika, pracowała z dużą cierpliwością, empatią i zrozumieniem. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik oprócz otrzymanego dyplomu, dostał szanse darmowego makijażu od naszej edukatorki jeśli weźmie udział w konkursie przez nią ogłoszonym.
Z mojej strony składam ogromne podziękowania dla Pani Pauliny Guściory za poświęcony nam czas, cenne uwagi i wskazówki oraz możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym szkoleniu. Tym bardziej miło mi o tym pisać, ponieważ Pani Paulina to nasza była absolwentka, którą miałam przyjemność uczyć.
Jeszcze raz ogromne serduszko 😀💖

Renata Skowrońska