Z inicjatywy młodzieży w czwartek 30 września oraz w piątek 1 października zorganizowaliśmy tradycyjne ogniska klasowe. Korzystając z pięknej pogody kończącego się już lata uczniowie klas 1 TA, 2 BS, 3 TB oraz 4 TIF rozpalili ognisko na wiatach nad Zalewem w Nowej Dębie. Młodzież, szczególnie z klasy pierwszej mogła się bliżej poznać i zintegrować, ponieważ było to ich pierwsze wspólne, pozaszkolne spotkanie z kolegami z nowej szkoły. Wszyscy cieszyli się z pięknej pogody, pysznych kiełbasek i pieczonego chleba. Rozmowy, spacery i uśmiechy – te elementy spotkania się nie zmieniły. Każdy mógł się  przekonać, że spotkania klasowe mogą być przyjemne i  ciekawe.

Opiekę nad uczniami sprawowali: J. Baszak, E. Okińczyc, A. Romerowicz, R. Skowrońska, D. Tabor, A. Tereszkiewicz, M. Wołosz.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie oraz pomoc w czasie ogniska.

Ciekawe, czy na kolejne spotkanie będziemy musieli poczekać do wiosny, czy może zimą też uda się coś fajnego wymyślić?

Renata Skowrońska

fot. M. Pasek, E. Okińczyc, M. Wołosz