Zastępstwa 13.06.2022 – poniedziałek

Zastępstwa za: J. Baszak

Klasa 2 bs  –  L.1.  –  klasa przychodzi na lekcję 3

Klasa 1 bs  –  L.7.  –  klasa zwolniona do domu

Zastępstwa za: M. Jachyra

Klasa 3 ta  –  L.1.  –  L.2.  –  grupa przychodzi na lekcję 3

Zastępstwa za: B. Małajowicz

Klasa 2 tb eko  –  L.8.  –  grupa zwolniona do domu

Zastępstwa za: N. Nadajewski

Klasa 3 bsb  –  L.1.  –  L.2.  –  grupa przychodzi na lekcję 3

Zastępstwa za: P. Korczyński

Klasa  3 tc pioo2  –  L.1.  –  L.2.  –  grupa przychodzi na lekcję 3

                             –  L.3.  –  P. Garboś  –  łączenie 3 tc auto

Zastępstwa za: W. Samołyk

Klasa 3 bsa  –  L.1.  –  grupa przychodzi na lekcję 2

                     –  L.2.  – ks. K. Dzierżak  –  religia  –   przeniesiona z L.1. z wtorku

Klasa 3 bsb  –  L.3.  –  I. Andrusiewicz  –  godz. wych. 

Klasa 3 tc pioo1  –  L.4.  –  L.6.  –  Z. Rozenbajgier  –  CAD/CAM

 Zastępstwa za: E. Stelmach

Klasa 2 bs  –  L.2.  –  klasa przychodzi na lekcję 3

Klasa 2 tb  –  L.3.  –  wf  –  T. Zierold, M. Szafran  –  przeniesione z L.1. z 23.06.

Zastępstwa za: W. Stępień

Klasa 3 bsa  –  L.3.  –  ks. K. Dzierżak  –  religia 

Klasa 1 ta  –  L.9.  –  klasa zwolniona do domu

Zastępstwa za: M. Strzelczyk

Klasa 3 ta  –  L.1.  –  L.2.  –  grupa przychodzi na lekcję 3

Zastępstwa 14.06.2022 – wtorek

Zastępstwa za: J. Gil

Klasa 2 ta mech  –  L.1.  –  I. Strojek  –  podst. eko.  –  cała klasa

Klasa 2 ta mech  –   L.2.  –  D. Furtak  –  bhp  –  cała klasa

Zastępstwa za: H. Gołąbek

Klasa 3 bsb  –  L.1.  –  klasa przychodzi na lekcję 2

                     –  L.2.  –  J. Baszak  –  zajęcia dodatkowe

                     –  L.3.  –  L.4.  –  W. Stępień  –  zajęcia dodatkowe

                     –  L.5.  –  I. Andrusiewicz  –  godz. wych.

Zastępstwa za: P. Korczyński, K. Nadajewski, W. Samołyk

Klasa 3 tc pzs1,2  –  L.1.  –  L.2.  –  grupy przychodzą na lekcję 2

Klasa 3 tc pzs1,2  –  L.3.  –  L.3.  –  A. Romerowicz  –  j. angielski 

Klasa 2 bs  –  L.4.  –  ks. K. Dzierżak  –  religia  –  z L.8. 15.06.

Klasa 2 bs  –  L.5.  –  J. Baszak  –  j. polski

Klasa 2 bs  –  L.6.  –  J. Baszak  –  j. polski

Klasa 2 bs  –  L.7.  –  R. Wagner-Siwiec  –  j. niem.  –  przeniesiony z L.8. 20.06

Klasa 2 bs  –  L.8.  –  klasa zwolniona do domu

Zastępstwa za: M. Strzelczyk

Klasa 2 tb fryz.  –  L.5.  –  L.7.  –  M. Flis  –  tech. fryz.  –  przeniesione z 21.06.