Jacek Duda obronił tytuł mistrzowski

Jacek Duda uczeń klasy 2 technikum informatycznego na co dzień trenujący pod okiem pana Jakuba Szyszki w klubie sportowym GARDA, obronił swój tytuł z poprzedniego roku i wywalczył w Ciechocinku ZŁOTO …
Gratulujemy Jackowi i jego trenerowi !!!
Świetnie zaprezentował się obrońca tytułu Mistrza sprzed roku w wadze 91 kg – Jacek Duda. Zawodnik Gardy Nowa Dęba w ćwierćfinale przed czasem w drugiej rundzie pokonał Bartosza Stefańskiego (Heros Pabianice). Półfinał przeciwko Jakubowi Guźlińskiemu (Boks Polonia Świdnica) rozstrzygnął na swoją korzyść jednogłośnie.
Rywalem Dudy w finale był Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team). Duda był wyraźnie lepszy w pierwszych dwóch rundach. W ostatniej Nowicki przejął inicjatywę, próbując odrobić straty, ale doświadczony zawodnik z Nowej Dęby nie pozwolił odebrać sobie złotego medalu i ponownie, drugi rok z rzędu został Mistrzem Polski Juniorów w wadze 91 kg.
Finał 91 kg – Jacek Duda (Garda Nowa Dęba) vs Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team)