zs_2_patronatem.jpg
Reforma oświaty
Bezpieczne ferie 2017
Współpraca z firmami
Rodzice i opiekunowie
Tu jesteśmy
Szkolna tapeta
WSIZ Rzeszów
Przedsiębiorcze szkoły
Strona główna

Ognisko 4 TB.


small

Korzystając z ostatnich słonecznych i ciepłych dni postanowiliśmy spędzić miło czas przy ognisku. O godzinie 10 zebraliśmy się na wiatach nad naszym Nowodębskim zalewem.

Rozpaliliśmy ognisko, piekliśmy kiełbaski, ziemniaki, chleb i pianki. Po napełnieniu brzuchów stwierdziliśmy, że warto spalić te kalorie... Nasza wychowawczyni zadbała o rozrywkę i przygotowała zabawy sportowe. Mieliśmy okazję sprawdzić się w przeciąganiu liny, skakaniu na skakance, graniu w piłkę i zabawie w "szczura", w której dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda, którą otrzyma na najbliższej godzinie wychowawczej. Siedząc przy stołach, graliśmy w kalambury i głuchy telefon. Nie było czasu na nudę ;)

Oczywiście odbyła się też profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty możecie podziwiać poniżej :D

 

4TB

Zdjęcia...

 

Europejski Dzień Języków Obcych.


small

W dniu 26 września 2017 roku odbyła się pierwsza edycja Rajdu Językowego "Language Race". Główne obchody miały miejsce w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Dębie. Dzięki pomocy i ogromnemu zaangażowaniu uczniów klasy 1TB z Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Debie rajd zakończył się sukcesem.

W trakcie wyścigu nasi młodsi koledzy z podstawówki musieli odszukać flagi krajów europejskich, które sprytnie pochowali nasi uczniowie po całej szkole, a następnie spisać z nich pozdrowienia w narodowym języku.

Więcej ...

 

4 TB :)


kartkaZdjęcia...

 

Dzień Edukacji Narodowej.


kartka

 


13 października o godz. 9.50 zapraszamy do wysłuchania audycji z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W nagraniu audycji wzięli udział: Oliwia Kozak, David Zięba, Dominika Kopeć, Klaudia Byczek, Kacper Puzio.

Montaż wykonali: Wojciech Płaza i Przemek Pustochin.

W audycji wykorzystano utwory: "Nasza szkoła" cover by Dominika Drzewiecka i Andrzej Zwoliński, Tabb & Sound 'N'Grace "Sens" oraz Tabb & Sound 'N'Grace "Możesz wszystko".

Scenariusz do audycji napisała pani Elżbieta Konefał.

 

Zenon Rozenbajgier

Przemek i Wojtek...

 

Klasa patronacka w ZS nr 2.


kartka

Zgodnie z porozumieniem zawartym między Zespołem Szkół nr 2 a firmą NSG Grup właścicielem marki Pilkington, uczniowie klasy 2 TB kształcący się w zawodzie technik technologii szkła doskonalą umiejętności zawodowe na terenie Pilkington Polska w Sandomierzu oraz firmy Pilkington Automotive Poland w zakładach w Sandomierzu i Chmielowie. Zajęcia praktyczne odbywają się w realnych warunkach pracy, a opiekunem klasy a jednocześnie nauczycielem przedmiotów zawodowych jest wieloletni pracownik firmy pan mgr inż. Andrzej Ulok.

Cyklicznie w każdy poniedziałek młodzi technicy odbywają zajęcia teoretyczne w szkole, natomiast we wtorki ten sam materiał omawiają w praktyce wyjeżdżając do Zakładów Pilkingtona. Podczas wyjazdów młodzież poznaje poszczególne etapy produkcji i przetwarzania szkła.

Więcej ...

 

COCA-COLA w ZS2 !


small

#YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz to pilotażowy program edukacyjny Coca-Cola HBC Polska, który ma pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich mocnych stron i odnalezieniu potencjału zawodowego.

Program wspiera proces włączenia zawodowego poprzez oferowanie uczestnikom narzędzi rozwijających ich potencjał i możliwości na rynku pracy.

Więcej...

 

Vouchery dla najlepszych zawodowców !!!


small

Warsztaty z wizażu i stylizacji wykonane przez "Świat kobiety" - panią Agatę Kozioł z firmy Mary Kay odbędą się w sobotę 14.10.2017 roku o godzinie 12.00 na warsztatach szkolnych.

Serdecznie zapraszamy wyróżnione osoby, które uzyskały volchery na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Więcej informacji u pani M.Flis.

 
Abiturienci '2017
2017_ch_16.jpg
Facebook
Erasmus +
Projekt z klasą
Szkoła współpracy
WOŚP
Dobra Szkoła
Ranking "Perspektyw"
Akademia Cisco
BIP ZS2
Aktualny czas