zs_2_patronatami_2_odwrotnie.jpg
Reforma oświaty
Bezpieczne ferie 2018
Rodzice i opiekunowie
Szkolna tapeta
Ranking "Perspektyw"
Przedsiębiorcze szkoły
Strona główna Aktualności

Aktualności szkolne

Harmonogram egzaminów poprawkowych

har

 

Podręczniki na rok szkolny 2018/19

 

 small

 Technikum:

klasy 1. technikum,

klasa 2 TA,

klasa 2 TB,

klasa 3 TA,

klasa 3 TEI,

klasa 3 TB,

klasa 4 TA,

klasa 4 TB.

Branżowa szkoła I stopnia:

klasa 1. branżowa.

 

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

 

small

22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny i powitaliśmy wakacje. Ponad dwa miesiące czasu wolnego to coś, o czym marzy każdy uczeń, zwłaszcza po długich miesiącach nauki i pracy. Ten rok szkolny upłynął szybko i obfitował jak zawsze w liczne i ciekawe wydarzenia.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i kontynuowana była na hali sportowej naszej szkoły. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście:

Więcej…

 

Nasi uczniowie w laboratorium ...

 

small

W czerwcu uczniowie klasy 2TA i 2TB, realizujący chemię na poziomie rozszerzonym, uczestniczyli w wycieczce do Działu Kontroli Jakości w oddziale produkcyjnym Popharmy SA w Nowej Dębie. Zakład ten specjalizuje się w wytwarzaniu kontraktowym suchych postaci leków i suplementów diety tj. tabletek i kapsułek twardych.

Kontrola jakości jest ważnym elementem procesu produkcyjnego leków. Dział Kontroli Jakości pracuje w oparciu o światowe standardy GMP (Good Manufacture Practice) oraz normy Farmakopei Europejskiej, co zapewnia pełną kontrolę nad jakością produkowanych leków.

Więcej...

 

Podsumowanie pikników

 
small

Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła uczestniczyła w lokalnych imprezach i piknikach. Nasza obecność nie tylko uatrakcyjnia pikniki rodzinne, ale również jest doskonałą okazją promocji naszej szkoły w środowisku lokalnym. Podobnie jak w latach poprzednich dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy dzieci, wykonywanie fryzur, zaplatanie kolorowych warkoczyków przez uczennice Technikum Fryzjerskiego. W cieniu naszego namiotu rozpoznawanego już w środowisku lokalnym, zainteresowane osoby mogły dowiedzieć się o proponowanych przez naszą szkołę kierunkach kształcenia: technik usług fryzjerskich, technik mechanik - obrabiarki CNC, technik ekonomista, technik informatyk, technik technologii szkła, technik automatyk, technik pojazdów samochodowych oraz nt. licem ogólnokształcącego i szkoły branżowej.

Więcej ...

 
Facebook
WOŚP
WSIZ Rzeszów
Erasmus +
Projekt z klasą
Szkoła współpracy
Dobra Szkoła
Akademia Cisco