zs_2_patronatami_2.jpg
Reforma oświaty
Bezpieczne ferie 2018
Rodzice i opiekunowie
Szkolna tapeta
Ranking "Perspektyw"
Przedsiębiorcze szkoły
Strona główna Aktualności

Aktualności szkolne

Projekt "Idą święta"

 

small

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pt. "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj".

Otrzymaliśmy 50 kartek świątecznych od fundacji "Dbam o swój z@sięg". Uczennice z kl. II TB: Nina Magda, Natalia Kopeć (M. K.), Natalia Kopeć (W. R.), Magdalena Wróbel, Karolina Gil, Magdalena Sudoł napisały życzenia dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Nowej Dębie.

Więcej…

 

Bookcrossing w naszej szkole

 

small

W naszej szkole od 11 grudnia 2018 r. znajduje się regał z książkami. Uwalniamy książki, dzielimy się z innymi radością czytania. Bookcrossing polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg.

Dziękuję pani Magdalenie Buczkowskiej za podarowane książki! Zachęcam nauczycieli i uczniów, aby przynosili książki, a także , aby pożyczali książki, które znajdują się w świetlicy.

Więcej informacji na stronie: www.bookcrossing.pl

 

Izabela Andrusiewicz

 

Klasa IV TA (grupa CNC) w PZL Mielec


small

4 grudnia 2018 r. klasa 4TA (grupa CNC) wraz z opiekunami: panią Ewą Okinczyc oraz panem Zenonem Rozenbajgierem uczestniczyła w wycieczce programowej do Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. w Mielcu.

Uczniowie, oprócz ogólnego zwiedzania firmy, zapoznania się z montażem śmigłowca, odwiedzenia różnych wydziałów, mieli także możliwość bliższego prześledzenia całego procesu przygotowania i realizacji procesu obróbki mechanicznej na obrabiarkach CNC, a w tym takich etapów jak:

Więcej...

 

Gra na medal naszych drużyn

 

small 2

13 listopada 2018 r. w hali Zespołu Szkół nr 2 Nowej Dębie rozegrano XIX Finał Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie - gry drużynowe dziewcząt i chłopców.

Po 4 półfinałach wojewódzkich (Nowa Dęba, Straszęcin, Sanok, Przemyśl), w których wystartowało aż 95 zespołów do finału awans uzyskało po 8 najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców.

Do sukcesu organizacyjnego dołączył sukces sportowy. Po znakomitej grze stojącej na bardzo wysokim poziomie, godnym finału wojewódzkiego drużyna gospodarzy w składzie: Beata Mycek, Zofia Tomczyk, Natalia Róg - wywalczyła tytuł wicemistrzowski w kategorii dziewcząt, przegrywając z dobrze dysponowaną drużyną Zespołu Szkól Ekonomicznych z Rzeszowa. Brąz przypadł zespołowi LO Sędziszów Małopolski.

Więcej...

 

I etap Ogólnopolskiego konkursu


small

7 grudnia 2018 roku odbył się I etap Ogólnopolskiego konkursu "Turbolandeskunde - Wędrówki po krajach niemieckiego obszaru językowego". Z naszej szkoły wzięło w nim udział 15 uczniów, którzy utworzyli 5 drużyn.

Drużyna I: Dominika Luboch kl. 2TB, Klaudia Kostrzycka i Przemek Ragan z klasy 1TB

Drużyna II: Wiktor Hałka, Rafał Małozięć i Hubert Krzeszewski z klasy 3TA

Drużyna III: Hubert Kotulski, Michał Styka i Daniel Wit z klasy 1TA

Drużyna IV: Mikołaj Gaweł, Damian Kotulski i Marcin Sawa z klasy 3TA

Drużyna V: Adrian Głowacki, Kamil Olechowski i Kacper Drozdowski z klasy 2TA

Do II etapu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Adrian Głowacki, Kamil Olechowski i Kacper Drozdowski z klasy 2TA.

Gratuluję.

Renata Wagner-Siwiec

 

Zdjęcia ...

 
Facebook
WOŚP
WSIZ Rzeszów
Erasmus +
Projekt z klasą
Szkoła współpracy
Dobra Szkoła
Akademia Cisco