zs_2_patronatami_2.jpg
Reforma oświaty
Bezpieczne ferie 2018
Rodzice i opiekunowie
Szkolna tapeta
Ranking "Perspektyw"
Przedsiębiorcze szkoły
Strona główna Aktualności

Aktualności szkolne

Dzień Edukacji Narodowej

 

small

"Weźmy nasze książki i pióra. To najpotężniejsza broń. Jedno dziecko, jeden nauczyciel, jedna książka i jedno pióro mogą zmienić cały świat." - to słowa Malali Yousafzai, która została postrzelona przez talibów za, że chciała uczyć się w szkole.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy dużo optymizmu i uśmiechu dla nauczycieli i dla uczniów.
Audycję z okazji DEN przygotowali: Natalia Kopeć, Magdalena Sudoł, Joanna Wilk, Karolina Grzesik z klasy 2TB, Maciej Misiak, Jurand Plaskota z klasy 3TEI oraz p. D. Tabor i p. I . Andrusiewicz.

 

Izabela Andrusiewicz

 

Kierunek - Rimini

 

konkursJuż w sobotę - 13 października - do Włoch wyjedzie grupa 10 uczniów z klasy 3 TI.

Grupa informatyków i ekonomistów rozpoczyna swą miesięczną przygodę w Rimini, gdzie doskonalić będzie swoje umiejętności zawodowe i językowe.

Nad praktykantami opiekę sprawować będzie pani Bogumiła Małajowicz.

Życzymy powodzenia!

 

ZS2

Foto...

 

4 TA na paintballu

 

small

9 października na pojedynek w paintballa wyruszyli chłopcy z klasy 4TA.

Rozgrywki na polu crossowym były możliwe dzięki Stowarzyszeniu "Dąb" w Nowej Dębie i panu Konradowi Wesołowskiemu, któremu składamy serdeczne podziękowania.

 

Edward Stelmach

 

Foto...

 

Wycieczka do Warszawy

 

small

4 października 2018 roku na zaproszenie Posła na Sejm RP - pana Zbigniewa Chmielowca i we współpracy z burmistrzem Nowej Dęby - panem Wiesławem Ordonem uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie gmachu Sejmu. Po odebraniu specjalnych przepustek młodzież mogła wejść do Sejmu. Grupa 47. uczniów obserwowała obrady z galerii Sali Posiedzeń Sejmu, ponieważ w czwartek odbywało się 69. posiedzenie Sejmu, któremu przewodniczył marszałek Sejmu - pan Marek Kuchciński. Następnie w Sali Wszechnicy Sejmowej pani przewodnik opowiedziała o organach i pracy Sejmu.

Po zakończeniu zwiedzania Zbigniew Chmielowiec zaprosił wszystkich uczestników wycieczki na pyszny obiad do restauracji sejmowej. Na pożegnanie uczniowie otrzymali upominki.

Więcej...

 

Działo się w naszej szkole...

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego obchody dnia języków obcych w naszej placówce.

 

 
Facebook
WOŚP
WSIZ Rzeszów
Erasmus +
Projekt z klasą
Szkoła współpracy
Dobra Szkoła
Akademia Cisco